langargah
03 خرداد 1402 - 00:18

مدیران استان بوشهر بدون واسطه با مردم در ارتباط باشند

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر، فرمانداران و مدیران شهرستانی باید با ارتباط بی‌واسطه با مردم، نهایت تلاش خود را برای رفع دغدغه‌های شهروندان به کار گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده عصر سه شنبه در حاشیه هشتاد و پنجمین ملاقات عمومی با تاکید بر لزوم ارتباط مستقیم مسئولان با مردم اظهار داشت: ارتباط چهره به چهره سبب می‌شود که مشکلات، با جزئیات منتقل شود و قطعاً تصمیمات بهتری نیز اتخاذ می‌شود.

وی افزود: در ملاقات‌های چهره به چهره، مدیران مرتبط نیز حضور دارند و فی‌المجلس، تصمیمات لازم گرفته می‌شود و بر اساس برنامه زمان‌بندی، نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام می‌شود.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و فرمانداران و مدیران شهرستانی نیز باید با ارتباط بی‌واسطه با مردم، نهایت تلاش خود را برای رفع دغدغه‌های شهروندان به کار گیرند.

در ملاقات عمومی استاندار بوشهر، ۱۵ نفر از مناطق مختلف شهری و روستایی استان بوشهر، مشکلات خود را در حوزه‌های مسکن، تسهیلات بانکی، اشتغال، درمان، سرمایه‌گذاری، کشاورزی و …مطرح کردند و استاندار بوشهر نیز دستورات لازم را خطاب به مدیران حاضر صادر کرد.

تاکنون ۸۵ جلسه ملاقات عمومی استاندار بوشهر در دفتر استاندار و در شهرستان‌ها و بخش‌ها برگزار شده و بیش از هزار و ۲۷۴ نفر از مردم استان، مشکلات خود را به طور مستقیم با مدیر ارشد استان مطرح کرده‌اند

منبع: مهر
شناسه خبر: 1234355