langargah
21 اردیبهشت 1402 - 10:47

تل آویو: از حمایت کامل آمریکا و اروپا برخورداریم

همزمان با آغاز موج جدید حملات مقاومت به سرزمین‌های اشغالی در واکنش به شهادت فرمانده یگان موشکی گردان‌های قدس، وزیر خارجه رژیم صهونیستی گفت که تل آویو از حمایت آمریکا و اروپا برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم برای انجام جنایت در نوار غزه از حمایت کامل آمریکا و اتحادیه اروپا برخوردار است.

«ایلی کوهن» ضمن اشاره به این موضوع مدعی شد که تل آویو به هر کسی که بخواهد به اسرائیل زیان و آسیب وارد کند، پاسخ خواهد داد.

در خبری دیگر، ارتش رژیم اشغالگر اعلام کرد که رئیس ستاد ارتش و رئیس سرویس امنیت داخلی این رژیم (شاباک) بر عملیات ترور شهید «علی حسن غالی» عضو شورای نظامی و یگان موشکی گردان‌های قدس اشراف داشته‌اند.

پایگاه خبری صهیونیستی «واللا» هم گزارش داد که ارزیابی‌های ارتش اسرائیل این است که جهاد اسلامی در واکنش به ترور فرمانده یگان موشکی گردان‌های قدس، سرزمین‌های اشغالی را هدف حملات راکتی و موشکی سنگین قرار خواهد داد.

این تحولات در حالی است که در تازه‌ترین واکنش به ترور فرمانده یگان موشکی گردان‌های قدس، آژیرهای خطر در شهرک صهیونیست‌نشین «نیریم» در مجاورت نوار غزه در پی حملات راکتی به صدا درآمده است.

رادیو ارتش رژیم اشغالگر هم از شلیک ۶ گلوله خمپاره از نوار غزه به سمت شهرک صهیونیست نشین «کیسوفیم» خبر داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1204422